Staňte se partnerem projektu earthnest

 nabízejte své produkty a služby na earthnest.market

Můžete se tedy s chutí postit do následujících jednoduchých kroků:

1) Přihlašte se do earthnest market

 

  • Vyberte si z možností jak se chcete registrovat, ať už přes Váš účet na Facebook, LinkedIn, Google či přes formulář s e-mailem

 

  • Pokud se budete registrovat přes e-mail, rázem obdržíte odkaz a kliknutím na odkaz musíte potvrdit Vámi zadanou e-mailovou adresu. Po potvrzení Vašeho e-mailu se můžete připojit k earthnest market.

 

 

Když zkusíte kliknout na “Přidej novou položku” a pokud jsme Váš účet již neaktivovali v systému, budete pozváni k žádosti o možnost publikace. Napište nám a my to rychle zařídíme.

2) Požádejte o možnost publikování

3) Vyberte typ produktu či služby

 

 

  • Klikněte na “Přidej novou položku” v pravo nahoře

 

 

  • Vyberte  zda-li jde o produkt či službu

 

 

  • Zadejte podkategorie
    • Schválně jsme vybrali menší množství podkategorií, aby to bylo pro všechny uživatele jednodušší. Pokud nenajdete vyhovující název, dejte nám vědět a rychle to vyřešíme.

 

 

  • Vyberte typ inzerátu
    • Většinou se hodí ta první, kde si zákazník koupí zboží přímo na našem marketplace, Vy mu ho pak jen doručíte, nebo si pro něj přijde. Máte také ale další možnosti. Pokud i tak byste nenašli odpovídající typ, kontaktujte nás.

Zadejte název inzerátu, detailní popis produktu či služby a nahrajte vizuály.

 

Vyberte způsob doručení a pokud si přejete, definujte cenu poštovného.

 

Definujte cenu.

 

Abychom mohli zaručit udržitelnost projektu a vzhledem k tomu, že v této základní verzi nejdou nastavit různé provize, nastavili jsme jednotnou 10% provizi pro všechny produkty a služby na earthnest marketplace. (např.: při prodejní ceně 100 Kč, vám přijde na účet 90 Kč a nic více již platit nebudete).

 

Pro informaci, používáme platební bránu Stripe, která si účtuje 1.4% + 6.5Kč z každé transakce. Dále chceme z provizí financovat rozvoj projektu, podporovat lokální komunity (nesty) a jejich projekty a dále se stát členy 1% for the Planet.

4) Zadejte popis, cenu atd.

5) Vyberte Globální cíl

Nezapomeňte vybrat jeden nebo více “Globálních cílů”. 

To, že jste se stali partnery projektu earthnest znamená, že věříme, že i díky Vám se přibližujeme k naplnění Cílů Udržitelného Rozvoje oranizace Spojených Národů a společně tomu dopomůžeme.

 

Více globálních cílech se dozvíte zde.

 

Nezapoměňte si nastavit notifikace, aby jste viděli případné komentáře uživatelů earthnest.market

 

6) Zapněte si notifikace

 

 

Řekněte lidem z Vaší komunity ať se podívají k nám na earthnest.market, my budeme o nových produktech komunikovat v našich Nestlettrech a na sociálních sítích.

Tak už neváhejte!

Již jen pár kroků k tomu stát se aktivním partnerem projektu earthnest